Poniedziałek - Środa

8:00 - 11:00

Czwartek

8:00 - 12:00

Friday

8:00am - 10:00pm

Saturday

8:00am - 8:00pm

Sunday

8:00am - 6:00pm

Primary Location: 1 Dundas Street West. Toronto Ontario. L4B 289

O mnie

ZINDYWIDUALIZOWANY TRENING

Jeżeli jesteś zmotywowany i nie brakuje Tobie systematyczności, zacznijmy już dziś współpracę pod obrany cel sportowy lub uzyskanie sprawności fizycznej.

Trening to proces. Jeżeli w życiu spodziewasz się stopy zwrotu z poczynionych inwestycji, dlaczego nie oczekiwać tego samego od swoich treningów i ciała?

WYWIAD

 

Poznanie historii, potrzeb i oczekiwań klienta. Przeprowadzenie testów sportowych lub diagnostycznych i (wraz z wyznaczeniem celu) Określenie celu

PLANY TRENINGOWE 

Zaprogramowanie indywidualnego planu treningowe, uzyskanie dostępu do aplikacji monitorującej aktywność fizyczną.

TRENING

Bazujący na aktualnych możliwościach trenującego.  Na bieżąco weryfikowany. Biorący pod uwagę obowiązki życia codziennego i zawodowego. Uwzględniający odpowiednią regenerację w postaci odpoczynku i snu.

OSIĄGNIĘCIE CELU

SUKCES = Przygotowanie +trening

SUKCES nie jest wynikiem przypadku. Jest sumą małych zaplanowanych kroków robionych codziennie.

poznaj mnie i moją historię 

“Jeżeli chcesz mieć coś czego nigdy nie miałeś, musisz zrobić coś czego nigdy nie robiłeś”

Tu miało być moje zdjęcie;) Odśwież stronę

W życiu nie ma przypadków.

Jeżeli jesteś na mojej stronie www to znaczy, że poszukujesz trenera, który ma pomóc Tobie w osiągnięciu Twojego celu z wiązanego z fizycznością, niezależnie od tego jaki to cel, ile masz lat i jakim doświadczeniem dysponujesz.

W moim życiu też nie ma przypadków jak i przypadkowych ludzi z którymi współpracuje. Od najmłodszych lat, wszystkie działania, które wykonałem i zdarzenia, które zaistniały kierowały mnie w stronę pracy z człowiekiem i jego fizycznością.  

Teraz będąc osobą świadomie kierującym swoim życiem, ciągle rozwijam się w tej dziedzinie poprzez liczne kursy, szkolenia, literaturę i doświadczenia zbierany przy pracy z moimi podopiecznymi.

Skoro już wiesz nieco więcej na mój temat, to czas abyśmy spotkali się i porozmawiali o tym co ja mogę zrobić dla Ciebie!!

 

 

 

Darek Skrocki


Trener godny polecenia amatorsko uprawiam sport od 4 lat, będąc jednocześnie czynnym prawnikiem z 25 letnim doświadczeniem. W swoim życiu zawodowym jak i prywatnym cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm. Przez profesjonalizm rozumiem wiedzę, uczciwość, punktualność i zwykłą ludzką solidność. Z Dawidem pracuję od 2016r. i dlatego bez cienia wątpliwości mogę potwierdzić, że Dawid jest profesjonalistą w każdym calu. W szczególności cenię go zainteresowanie i uwagę z jakim odnosi się do moich postępów w treningu oraz niezwłoczne reakcje na sygnały z mojej strony. Cenię go także za wiarę i motywację, że jestem w stanie osiągnąć zakładane cele sportowe. Z takim trenerem łatwiej można patrzeć w przyszłość 


20-09-2017

Jakub Malinowski

 


Dawid jest moim faworytem wśród trenerów sportowych z Poznania. Jestem wymagającą osobą i dokładnie wiem czego chce. Dla mnie liczy się realizacja planu treningowego, stabilne efekty, klimat i osobowość osoby, z którą trenuję. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy miałem do czynienia z kilkoma trenerami. Rewelacji nie było. Trafiłem do Dawid i to jest to. Pasja i zaangażowanie, z jaką prowadzi treningi jest naprawdę imponująca. Szczerze polecam współpracę z tym trenerem.


08-03-2017

MONIKA POLKOWSKA

 


Dawid to idealnie skomponowana mieszanka trenera, praktyka-triathlonisty i psychologa. Jego ogromna wiedza,charyzma, indywidualne podejście do każdego zawodnika oraz wyjątkowe zaangażowanie w swoją pracę sprawiają, że można z nim zrealizować wszystkie swoje wymarzone cele sportowe


03-12-2017

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress