Poniedziałek - Środa

8:00 - 11:00

Czwartek

8:00 - 12:00

Friday

8:00am - 10:00pm

Saturday

8:00am - 8:00pm

Sunday

8:00am - 6:00pm

Primary Location: 1 Dundas Street West. Toronto Ontario. L4B 289

TRENING POD TRIATHLON

  • Home  
  • TRENING POD...
TRENING POD TRIATHLON

Zaplanuj swój sukces w triathlonie z pomocą trenera, który wie jak zmaksymalizować efekty treningów przy minimalizacji czasu poświęconego na nie.

TRENING INDYWIDUALNY

Na co dzień współpracuje z ambitnymi sportowcami amatorami, którzy przygotowują się do debiutu lub swoich życiówek. Specjalnie przygotowane programy ćwiczeń w oparciu o najświeższą wiedzę zaczerpniętą z najlepszych szkoleń trenerskich na świecie, pomogą Tobie poprawić wyniki uzyskiwane na etapie pływackim, kolarskim, biegowym w sezonie.

PLANY TRENINGOWE 

Często wyjeżdżasz? Jesteś zmotywowany i systematyczny? Wolisz trenować samemu, ale z określonymi zadaniami treningowymi?

Skorzystaj z możliwości zakupy planu treningowego pod Twój dystans triathlonowy oparte o najlepszą platformę na świecie Trainign Peaks. Każdy mój plan treningowy obejmuje szczegółowe rozpisane jednostek treningowych bieg/kolarstow/pływania + trening uzupełniający.

TRENING GRUPOWY

Każdy potrzebuje innego bodźca treningowego do rozwoju. Jeżeli potrzebujesz grupy, aby zmotywować się do aktywnosci fizycznej lub potrzebujesz odmiany od samodzielnych treningów, skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w organizowanych przeze mnie treningów grupowych w KLUBIE TRIATHLONOWYM VELOCITY POZNAŃ.

Od

80 za jednostkę!

1 trening = 60 min

  • 1 TRENING – 130 ZŁ
  • 10 x TRENING – 1200 ZŁ
  • 20 x TRENING – 2200 ZŁ

SPRAWDŹ OFERTE  

ZOBACZ JAK PRACUJE NA CODZIEŃ

OSTATNIE ARTYKUŁY

IRONMAN FRANKFURT 2019- mentalny upadek w dwunastu krokach.

Etiam justo lacus, maximus eu eleifend non, gravida iaculis justo. Maecenas eleifend nulla ac dolor blandit, in ullamcorper risus vehicula. [...]

Co zabrać ze sobą na zagraniczny obóz triathlonowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis leo lectus, lacinia condimentum justo eget, eleifend dignissim nibh. Sed urna [...]

OSOBA PROWADZĄCA ZAJĘCIA

W moim życiu też nie ma przypadków jak i przypadkowych ludzi z którymi współpracuje. Od najmłodszych lat, wszystkie działania, które wykonałem i zdarzenia, które zaistniały kierowały mnie w stronę pracy z człowiekiem i jego fizycznością.

View profile

Dawid Stronka

Co-founder / Trener personalny/ Trener przygotowania motorycznego/ Trener Triathlonu/ Trener kolarstwa

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress