Poniedziałek - Środa

8:00 - 11:00

Czwartek

8:00 - 12:00

Friday

8:00am - 10:00pm

Saturday

8:00am - 8:00pm

Sunday

8:00am - 6:00pm

Primary Location: 1 Dundas Street West. Toronto Ontario. L4B 289

PLANY TRENINGOWE

  • Home  
  • PLANY TRENINGOWE...
PLANY TRENINGOWE

Moją rolą jest poza wskazaniem kierunku w którą strone powinny pójść Twoje przygotowania, jest Twoja edukacja abyś wiedział dlaczego przygotowujemy się tak a nie inaczej i nie musiał się zastanawiac czy dany rodzaj treningu w Twoim przypadku ma sens. 

DLA KOGO?

Zależy Tobie na dużych postępach treningowych w krótkim czasie? Przygotowujesz się do swojej życiówki lub debiutu? Jesteś niezadowolony/a z wyników w ostatnim sezonie? Twój rozwój sportowy stanął w miejscu? Szukasz nowych bodźców  treningowych?  Nigdy nie trenowałeś pod indywidualną opieką trenerską? Poszukujesz inspiracji i motywacji do kolejnego sezonu?

Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, nie trać czasu na gotowe plany z internetu i oddaj się pod opiekę trenerowi, który traktuje, każdego swojego podopiecznego jak „projekt życia”. Twoje wyniki i zadowolenie będą najlepszą reklamą dla mnie.

TRIATHLON |  KOLARSTWO |  BIEG

Niezależnie od Twojego obecnego poziomu wytrenowania,  doświadczenia startowego i treningowego, celów na najbliższy sezon współpraca ze mną, rzuci Tobie nowe spojrzenie na sposób przygotowania sie pod starty na różnych dystansach triathlonowych, biegowych, kolarskich.

W sezonie 2017 pod moją opieką trenowało 35 osób, kobiet i mężczyzn, o różnym wieku w przedziale 20-65 lat! Każdy z nich osiągnął swój cel sportowy, ale jak sami twierdzą najważniejsza była ścieżka, którą wspólnie ze mną obrali, dzięki czemu sam start w zawodach był tylko wisienką na torcie.

 

CO ZYSKUJESZ

Wywiad – na jego podstawie, wyznaczymy realne cele, zaplanujemy starty na najbliższy sezon,

Plan treningowy – ułożony pod Twoje możliwości czasowe, obowiązki rodzinne i zawodowe, stopień wytrenowania. 

TRAINING PEAKS – aplikacja treningowa , oraz do autorskiej wiedzy w formie artykułów udostępnianych Tobie w zalezności od okresu przygotowań.

Kontakt z trenerem Cotygodniowy telefoniczny w celu omówienia minionego i przyszłego tygodnia treningowego. 

Comiesięczne raportowanie w formie pisemnego i graficznego podsumowania realizowanego planu treningowego.

Pełne wsparcie trenerskie podczas czasu w którym będziemy współpracować.

Od

200za jednostkę!

  • TRIATHLONOWE
  • PŁYWACKIE
  • KOLARSKIE
  • BIEGOWE

SPRAWDŹ OFERTĘ  

ZOBACZ JAK PRACUJE NA CODZIEŃ

OSTATNIE ARTYKUŁY

IRONMAN FRANKFURT 2019- mentalny upadek w dwunastu krokach.

Etiam justo lacus, maximus eu eleifend non, gravida iaculis justo. Maecenas eleifend nulla ac dolor blandit, in ullamcorper risus vehicula. [...]

Co zabrać ze sobą na zagraniczny obóz triathlonowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis leo lectus, lacinia condimentum justo eget, eleifend dignissim nibh. Sed urna [...]

OSOBA PROWADZĄCA ZAJĘCIA

W moim życiu też nie ma przypadków jak i przypadkowych ludzi z którymi współpracuje. Od najmłodszych lat, wszystkie działania, które wykonałem i zdarzenia, które zaistniały kierowały mnie w stronę pracy z człowiekiem i jego fizycznością.

View profile

Dawid Stronka

Co-founder / Trener personalny/ Trener przygotowania motorycznego/ Trener Triathlonu/ Trener kolarstwa

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress