/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Poniedziałek - Środa

8:00 - 11:00

Czwartek

8:00 - 12:00

Friday

8:00am - 10:00pm

Saturday

8:00am - 8:00pm

Sunday

8:00am - 6:00pm

Primary Location: 1 Dundas Street West. Toronto Ontario. L4B 289

Cennik

Tu było moje zdjęcie. Odśiwż strone;)

Z moją pomocą stworzysz ze swojego CIAŁĄ, najdoskonalszą maszynę, którą wykorzystasz do realizacji swojej pasji sportowej.

PLANY TRENINGOWE

Najszybsza droga do osiągnięcia wysokiej formy sportowej to posiadanie indywidualnego planu treningowego, który uporządkuje Twoje dotychczasowe treningi. Każdy plan treningowy to 100% wsparcie z mojej strony oraz nielimitowany kontakt. Skontaktuj się już dziś.

WYBIERZ PLAN


Minimalny okres współpracy to 3 miesiące


Zniżki i pierwszeństwo zapisów na obozy

Okresowe raportowanie z postpó treningowych


2x w tygodniu 

kontakt 

 z trenerem

Indywidualny plan treningowy aktualizowany co tydzień. 


Dostęp do aplikacji treningowej 


Pomoc w ułożeniu kalendarza startów 


Zalecenia dotyczące diety, doradztwo sprzętowe


TRIATHLONOWY

499ZŁ

miesięcznie

BIEGOWY

299 ZŁ

miesięcznie

KOLARSKI

299 ZŁ

miesięcznie

PŁYWACKI

299 ZŁ

miesięcznie

SIŁOWY

299 ZŁ

miesięcznie

TRENING PERSONALNY

Nie da się skondensować kwintesencjii treningów personalnych w jednym zdaniu. Jeżeli zastanawiasz się czy to forma wspólpracy dla Ciebie? Ja mogę obiecać, że jeżeli kiedyś korzystałeś/aś z zajęć personalnych i masz mieszane zdanie na ich temat, to zajęcia ze mną to zupełnie inny standard i podejście…..Sprawdź, inaczej nigdy się nie przekonasz jak wielki potencjał drzemie w Twoim ciele.

WYBIERZ OPCJE


CZAS JEDNOSTKI

KOSZT 1 TRENINGU W PAKIECIE


PRZEPROWADZENIE OCENY FUNKCJONALNEJ CIAŁA


ANALIZA SKŁADU CIAŁA


DOSTĘP DO APLIKACJI TRENINGOWEJ

1 TRENING

130 ZŁ


50 MIN

130 zł


10 TRENINGÓW

1200 ZŁ50 MIN

120 zł

20 TRENINGÓW

2200 ZŁ50 MIN

110 zł

ZAJĘCIA GRUPOWE

Szukasz motywacji? Inspiracji? Nowych bodźców treningowych umożliwiający jeszcze większy rozwój sportowy? 

Każde zajęcia to grupa super ludzi, którzy dają z siebie maksa i mają podobne aspiracje sportowe do Ciebie. To ich pozytywne nastawienie i zaangażowanie daje innym uczestnikom ekstra dawkę endorfin.

WYBIERZ OPCJE


CZAS JEDNOSTKI

10 wejściówek


Lokalizacja POZNAŃ- GRUNWALD

Ul. Jeleniogórska 16

KOLARSKIE

49 ZŁ

ZA JEDNOSTKĘ

60-120 MIN

350 zł

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

49 ZŁ

ZA JEDNOSTKĘ


60-90MIN

350 zł

PŁYWACKIE

49 ZŁ

ZA JEDNOSTKĘ


45 MIN

399 zł

Basen Chwiałkowskiego 

WT/CZW 6:15

SIŁOWE

49ZŁ

ZA JEDNOSTKĘ


60 MIN

350 zł

USŁUGI DODATKOWE

Na drodzę do budowania świadomego sportowca amatora, moja praca nie kończy się na planach treningowych, treningach indywidualnych i grupowych. Moim celem jest przekazać Wam jak największa wiedzę na temat waszego ciała i szukać możliwości progresu sportowego za pomocą dodatkowych narzędzi, ale także skutecznych jak sam trening.

WYBIERZ OPCJE


CZAS TRWANIAPODSUMOWANIE SPOTKANIA W FORMIE ELEKTRONICZNEJBIKE

FITTING

450 ZŁ

ZA 1 ROWER

OD 60-180 MIN

ANALIZA BIEGU

299 ZŁ

ZA JEDNOSTKĘ


KONSULTACJE

TRENERSKA

99 ZŁ

ZA SPOTKANIE


PLAN 

DIETETYCZNY

250 ZŁ

NA DWA TYGODNIE

TESTY

WYDOLNOŚCIOWE

299 ZŁ

ROWER | BIEG


DORADZTWO SPRZĘTOWE

99 ZŁ

ZA SPOTKANIE


 UWAGA: jeśli nie wpisujesz się w żaden z pakietów, a chcesz z nami współpracować, to skontaktuj się z nami – stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę

Darek Skrocki


Trener godny polecenia amatorsko uprawiam sport od 4 lat, będąc jednocześnie czynnym prawnikiem z 25 letnim doświadczeniem. W swoim życiu zawodowym jak i prywatnym cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm. Przez profesjonalizm rozumiem wiedzę, uczciwość, punktualność i zwykłą ludzką solidność. Z Dawidem pracuję od 2016r. i dlatego bez cienia wątpliwości mogę potwierdzić, że Dawid jest profesjonalistą w każdym calu. W szczególności cenię go zainteresowanie i uwagę z jakim odnosi się do moich postępów w treningu oraz niezwłoczne reakcje na sygnały z mojej strony. Cenię go także za wiarę i motywację, że jestem w stanie osiągnąć zakładane cele sportowe. Z takim trenerem łatwiej można patrzeć w przyszłość 


20-09-2017

Monika Polkowska


Dawid to idealnie skomponowana mieszanka trenera, praktyka-triathlonisty i psychologa. Jego ogromna wiedza,charyzma, indywidualne podejście do każdego zawodnika oraz wyjątkowe zaangażowanie w swoją pracę sprawiają, że można z nim zrealizować wszystkie swoje wymarzone cele sportowe.


03-12-2017

Jakub Malinowski

 


Dawid jest moim faworytem wśród trenerów sportowych z Poznania. Jestem wymagającą osobą i dokładnie wiem czego chce. Dla mnie liczy się realizacja planu treningowego, stabilne efekty, klimat i osobowość osoby, z którą trenuję. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy miałem do czynienia z kilkoma trenerami. Rewelacji nie było. Trafiłem do Dawid i to jest to. Pasja i zaangażowanie, z jaką prowadzi treningi jest naprawdę imponująca. Szczerze polecam współpracę z tym trenerem.


08-03-2017

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA [FAQ]

Czy istnieje jakaś opłata wstępna?

Nie, całość opłat to comiesięczny koszt pakietu treningowego. Płatność następuję z góry za wybrany pakiet na konto bankowe. 

Czy podpisujemy umowę o współpracę?

Nie, chyba że klient sam wychodzi z taką propozycją. Szczegółowe warunki współpracy zostają określone indywidualnie w trakcie pierwszej rozmowy podczas spotkania lub telefonicznie/mailowo.

Co jeśli przytrafi mi się długi wyjazd/przerwa/sprawy osobiste i nie będę mógł/mogła realizować treningów, ale będę chciała/-a kontynuować po powrocie?

Jeżeli taka przerwa będzie trwała od 1 do 3 miesięcy, to wówczas utrzymanie miejsca treningowego to koszt 50% opłaty miesięcznej. Jeżeli powyżej 3 miesięcy, to ustalamy warunki indywidualnie.

Czy w każdej chwili mogę zmienić mój pakiet na inny?

Oczywiście. Poszczególne pakiety możesz modyfikować w górę/w dół, w zależności od aktualnych potrzeb z wyprzedzeniem 30-dniowym.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Na życzenie klienta.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress