/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Poniedziałek - Środa

8:00 - 11:00

Czwartek

8:00 - 12:00

Friday

8:00am - 10:00pm

Saturday

8:00am - 8:00pm

Sunday

8:00am - 6:00pm

Primary Location: 1 Dundas Street West. Toronto Ontario. L4B 289

TRENING POD TRIATHLON

  • Home  
  • TRENING POD...
TRENING POD TRIATHLON

Zaplanuj swój sukces w triathlonie z pomocą trenera, który wie jak zmaksymalizować efekty treningów przy minimalizacji czasu poświęconego na nie.

TRENING INDYWIDUALNY

Na co dzień współpracuje z ambitnymi sportowcami amatorami, którzy przygotowują się do debiutu lub swoich życiówek. Specjalnie przygotowane programy ćwiczeń w oparciu o najświeższą wiedzę zaczerpniętą z najlepszych szkoleń trenerskich na świecie, pomogą Tobie poprawić wyniki uzyskiwane na etapie pływackim, kolarskim, biegowym w sezonie.

PLANY TRENINGOWE 

Często wyjeżdżasz? Jesteś zmotywowany i systematyczny? Wolisz trenować samemu, ale z określonymi zadaniami treningowymi?

Skorzystaj z możliwości zakupy planu treningowego pod Twój dystans triathlonowy oparte o najlepszą platformę na świecie Trainign Peaks. Każdy mój plan treningowy obejmuje szczegółowe rozpisane jednostek treningowych bieg/kolarstow/pływania + trening uzupełniający.

TRENING GRUPOWY

Każdy potrzebuje innego bodźca treningowego do rozwoju. Jeżeli potrzebujesz grupy, aby zmotywować się do aktywnosci fizycznej lub potrzebujesz odmiany od samodzielnych treningów, skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w organizowanych przeze mnie treningów grupowych w KLUBIE TRIATHLONOWYM VELOCITY POZNAŃ.

Od

80 za jednostkę!

1 trening = 60 min

  • 1 TRENING – 130 ZŁ
  • 10 x TRENING – 1200 ZŁ
  • 20 x TRENING – 2200 ZŁ

SPRAWDŹ OFERTE  

ZOBACZ JAK PRACUJE NA CODZIEŃ

OSTATNIE ARTYKUŁY

Co zabrać ze sobą na zagraniczny obóz triathlonowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis leo lectus, lacinia condimentum justo eget, eleifend dignissim nibh. Sed urna [...]

IRONMAN ITALY 2018- opis mojego startu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis leo lectus, lacinia condimentum justo eget, eleifend dignissim nibh. Sed urna [...]

OSOBA PROWADZĄCA ZAJĘCIA

W moim życiu też nie ma przypadków jak i przypadkowych ludzi z którymi współpracuje. Od najmłodszych lat, wszystkie działania, które wykonałem i zdarzenia, które zaistniały kierowały mnie w stronę pracy z człowiekiem i jego fizycznością.

View profile

Dawid Stronka

Co-founder / Trener personalny/ Trener przygotowania motorycznego/ Trener Triathlonu/ Trener kolarstwa

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress